Wynajem kamery termowizyjnej

Wynajem kamery termowizyjnej - efekt jak na zdjęciu Zapraszamy do skorzystania z usług wynajmu kamery termowizyjnej. Sam będziesz mógł sprawdzić i usunąć słabe punkty termiczne twojego domu. Badając powierzchnię kamerą termowizyjną zobaczysz miejsca gdzie nadmiernie ucieka ciepło. Wynajem kamery termowizyjnej jest inwestycją która się zwraca do końca życia. Nie zwlekaj sprawdź, popraw i zacznij oszczędzać.


Kamera termowizyjna

Kamera termiczna – jest urządzeniem pomiarowym, pokazuje obraz promieniowania podczerwonego. Nie zbędna przy budownictwie pasywnym do określenia obszarów z których budynek jest narażony na największą utratę temperatury. Na kamerze termowizyjnej widać obraz który bardzo łatwo z interpretować – kolor niebieski określa miejsca najmniejszej utraty temperatury a kolor czerwony miejsca w których utrata temperatury jest największa. W zależności od intensywności koloru kamera termowizyjna pokazuje jak bardzo miejsce jest zaizolowane lub utrata jest największa.

Widok z kamery:

Widok bez kamery termowizyjnej Obraz z kamery termowizyjnej.
Obiekt który będziemy skanować kamerą termowizyjną  Widok z włączonej kamery z legendą, kolory prezentują miejsca narażone na utratę temperatury


© 2010 Synteza. Znajdź nas na Google+

Kamera termowizyjna - wynajem

Projekt i wykonanie: Pro-Link strony internetowe